Humont, s.r.o. O nás Služby Fotovoltaika Inteligentná inštalácia Referencie Partneri Kontakty Novinky

Elektroinštalácia silnoprúdu

Skôr ako sa pustíte do realizácie elektroinštalácií silnoprúdu, je nevyhnutné mať ucelenú predstavu o budúcom dispozičnom riešení a využití stavby. Starostlivo naplánované rozmiestnenie pre elektrické vývody a vypínače tak bude nielen praktické, ale aj nenápadne estetické a navyše v značnej miere ovplyvní efektívne užívanie budovy.

Projekt kompletnej elektroinštalácie vychádzajúci z plánovaného využitia objektu je dôležitý pre správne zhotovenie elektrických rozvodov bez následného nákladného prerábania. Materiálové riešenie a optimálne nadimenzovanie elektroinštalácie silnoprúdu má zásadný vplyv na kvalitu stavby a komfort jej využitia. Správny projekt ušetrí množstvo energie, financií a nepohodlia.

V prípravnej fáze plánovania elektroinštalácie v novostavbe je dôležité myslieť aj na budúce využitie či dozariaďovanie miestnosti i objektu a zapracovať do projektu aj plánované doplnenia a zmeny. Vypracovať si zoznam spotrebičov využívaných v danej miestnosti nie je na škodu, rovnako ako plánovať ich súčasné zapojenie do prevádzky. Na základe toho sa bude odvíjať realizácia elektroinštalácie zohľadňujúca požadovaný príkon. Vhodná koordinácia elektrorozvodov umožní efektívne rozmiestnenie prípojných bodov, rozvodných skríň a rozvádzačov s ohľadom na ďalšie rozširovanie.

Silnoprúdové rozvody od HUMONT, s.r.o. Prievidza

Stránky www.humont.sk prevádzkuje:
HUMONT, s.r.o., Severná ulica I. 2424/33, Prievidza 971 01
IČO: 36 332 976, IČ DPH: SK2021788197, Zapísaná v ORSR Trenčín Vložka číslo: 14364/R.

© 2015 Created by Polygrafia Gutenberg, s.r.o. All rights reserved.