Humont, s.r.o. O nás Služby Fotovoltaika Inteligentná inštalácia Referencie Partneri Kontakty Novinky

Inteligentná inštalácia

Pokiaľ plánujete novostavbu alebo rekonštrukciu domácnosti prípadne firmy s požiadavkou zvýšenia komfortu bývania či efektivity práce, inteligentná elektroinštalácia nielen poslúchne vaše predstavy, ona navyše ušetrí spotrebované energie, teda vaše prevádzkové náklady v dlhodobom horizonte.

Inteligentná inštalácia pracuje na princípe dátovej zbernice a inteligentných prvkov riadiaceho systému pre ovládanie koncových zariadení. Kým klasická elektroinštalácia zvládne len určitý dosah, inteligentná vidí aj za roh či na poschodie a dokonca oveľa ďalej. Ovládanie prostredníctvom softwaru v PC, mobile či inom zariadení, spúšťanie pomocou:
  • jediného tlačidla
  • diaľkového ovládania – aj mimo objekt
  • lokálne, centrálne, automatické ovládanie
  • plánované ovládanie
programovanie požadovaných funkcií a efektívna kooperácia jednotlivých zariadení pod jednou strechou v konečnom dôsledku ušetria množstvo času, ktorý môžete venovať užitočnejším alebo príjemnejším činnostiam.

Inštaláciu pre váš objekt prispôsobíme na mieru vašim požiadavkám a potrebám, takže bude jedinečná z hľadiska funkčnosti i dizajnu. Využívame značkové systémy Control 4, Tecomat Foxtrot, xComfort, Fibaro ktoré vnesú aj do vášho domu pohodu a komfort v plnom rozsahu.
RD Prievidza - inteligentná inštalácia KNX (ABB)
Wellness Hotel *** Repiská
Stránky www.humont.sk prevádzkuje:
HUMONT, s.r.o., Severná ulica I. 2424/33, Prievidza 971 01
IČO: 36 332 976, IČ DPH: SK2021788197, Zapísaná v ORSR Trenčín Vložka číslo: 14364/R.

© 2015 Created by Polygrafia Gutenberg, s.r.o. All rights reserved.