Humont, s.r.o. O nás Služby Fotovoltaika Inteligentná inštalácia Referencie Partneri Kontakty Novinky

Sofistikované prejavy inteligentnej inštalácie

  • Načasovanie – jednoducho nastavte požadovaný čas na spustenie či zastavenie systému podľa plánovaných udalostí – nastavenie osvetlenia, vykurovania, žalúzií, roliet, spotrebičov, záhradnej techniky, sauny a pod. a užívajte si komfort presne vtedy, keď vám to vyhovuje.
  • Zabezpečenie – postarajte sa o svoj majetok aj z diaľky – kamerové systémy ovládané a monitorované z PC či mobilu vám umožnia mať prehľad o aktuálnej situácii, nech ste kdekoľvek. Vlámanie, požiar, dym, únik plynu alebo vody odhalíte skôr ako sa stane veľké nešťastie.
  • Vizualizácia – nezabudnete, aj keď zabúdate. Inteligentná inštalácia vám pripomenie každý detail – otvorené okná, dvere, zapnuté spotrebiče... Stačí si spraviť prehľad kedykoľvek uznáte za vhodné.
  • Simulácia – plánujete dlhodobejšiu dovolenku a potrebujete ochrániť svoj dom či firmu pred neželanými návštevníkmi? Simulujte, že sa nič nedeje – zapínajte a vypínajte svetlá, sťahujte a vyťahujte žalúzie, vetrajte...Inteligentná inštalácia inteligentne urobí všetko potrebné za vás. Bez vašich starostí či prítomnosti.
Stránky www.humont.sk prevádzkuje:
HUMONT, s.r.o., Severná ulica I. 2424/33, Prievidza 971 01
IČO: 36 332 976, IČ DPH: SK2021788197, Zapísaná v ORSR Trenčín Vložka číslo: 14364/R.

© 2015 Created by Polygrafia Gutenberg, s.r.o. All rights reserved.